Schick Architekci

Schick Architekci wchodzące w skład TK Holding to międzynarodowe biuro projektowe, które funkcjonuje na rynku europejskim od 1975 roku. Nasze siedziby znajdują się na terenie Polski oraz Niemiec.
Siedziba niemieckiej części biura mieści się w Karlsruhe. Polskie biuro architektoniczne zostało założone w 2008 r. i znajduje się w Rudzie Śląskiej w budynku dawnego domu towarowego Kaufhaus. Jesteśmy studiem projektowym, w którym wykonuje się zarówno projekty architektoniczne jak i urbanistyczne. Tworzyliśmy projekty architektoniczne budynków użyteczności publicznej, zabudowy wielorodzinnej mieszkaniowej, a także zabudowy jednorodzinnej mieszkaniowej. Jednak naszą specjalnością jest architektura basenowa. W swoim dorobku mamy projekty aquaparków, basenów wielofunkcyjnych, domów jednorodzinnych wraz z basenami, basenów otwartych, a także kompleksów saunowych.
Potwierdzeniem naszych kompetencji w zakresie budownictwa sportowo-rekreacyjnego są liczne referencje oraz zaufanie, jakie złożyły w nas władze wielu miast, gmin oraz inwestorzy prywatni. W ostatnich trzech dziesięcioleciach zostało zrealizowanych ponad 100 projektów i koncepcji.

 
Andrzej Truszczyński
Andrzej Truszczyński
Artur Stajszczyk
Artur Stajszczyk
Helmut Schick
Helmut Schick